ПРОДАЖ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ

Дуже давно в країні точаться дебати щодо дозволу на продаж української землі. Було багато як прихильників, так і супротивників з приводу даного питання. Нарешті був прийнятий закон, що поставив крапку в цьому протистоянні та офіційно дозволив відкрити ринок землі.

Чи безпечно продавати землю? 

Багато мешканців країни з побоюваннями віднеслися до цієї новини, остерігаючись робити будь-які дії зі своїми земельними ділянками. Головна причина побоювання — натрапити на шахраїв і  залишитись без майна. У переважної більшості громадян, особливо мешканців сільської місцевості, земля — найдорожче з того, чим вони володіють. Тому кожному власнику земельної ділянки важливо дуже уважно підійти до цього питання та впевнитись на прикладі інших продавців, що всі угоди з продажу є доволі безпечними. 

Процедура продажу

Вже декілька років в Україні успішно працює система Прозорро, і всі угоди з продажу земель мають проходити на її основі. 

Українська універсальна біржа є надійним партнером для проведення різноманітних аукціонів. За посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/news/torgy-zemleyu-na-majdanchykah-prozorro-prodazhi ви знайдете багато інформації щодо умов та порядку проведення земельних торгів.

Наразі в аукціоні мають право брати участь лише громадяни України, проте можливо ринок землі буде відкрито також для іноземних громадян. Тобто кожна фізична особа, що є українським  громадянином, або компанія, зареєстрована на території нашої держави, можуть стати активними операторами ринку землі. 

До того ж, мова йде не тільки про продаж, але й про надання земельних ділянок в оренду. Наприклад, хтось мріє працювати на землі та має намір розпочати власну справу з вирощування сільськогосподарських культур, проте не має коштів на те, щоб стати великим землевласником. А дехто планує відкрити маленьку або габаритну майстерню зі складськими приміщеннями, але також відкладає це питання за браком коштів. Гарним виходом для всіх цих людей буде оренда земельної ділянки, можливо навіть з існуючими будівлями. 

В Українській універсальній біржі працюють спеціалісти даного профілю. Тому не вагайтесь звертатись до нас при виникненні різноманітних питань щодо проведення аукціонів, сплати внесків, якісної підготовки до проведення участі в земельних торгах. Ви можете бути впевнені в безпеці, надійності та справедливому ставленні до кожного учасника. Нагадуємо, що в липні 2021 року розпочнеться активна діяльність на ринку землі.