Тендери на державні закупівлі

Державні закупівлі є надзвичайно привабливим сектором для кожного підприємця. Сюди мріють потрапити тисячі різноманітних компаній, але до недавнього часу шанс отримати таке замовлення був мізерним. Однак сьогодні ми маємо нове законодавство, яке примушує кожну державну організацію робити закупівлі виключно через проведення тендеру. Цей спосіб був обраний державними органами для того, що зробити використання коштів державного бюджету максимально цільовим, адже раніше з цим були певні проблеми. Наразі дана методика є надзвичайно важливою не тільки задля того, щоб державні установи могли використовувати кошти належним чином, а ще й для того, щоб приватні підприємства мали реальну можливість отримати державне замовлення.

Як знаходити тендери?

Тендер на державні закупівлі проводяться на всеукраїнському порталі Прозоро, де кожен може зареєструватися через спеціальні акредитовані майданчики. Пройти реєстрацію на самому порталі у Вас не вийде, адже його специфіка дещо інша. Для того, щоб стати учасником торгів, Вам доведеться скористатися сервісом такого майданчика як tender.uub.com.ua. Саме тут проводиться реєстрація всіх користувачів порталу та через цей сайт вони зможуть брати участь у торгах. Причому важливе значення може мати не тільки можливість стати учасником тендеру задля отримання державного замовлення, а ще й можливість самостійно провести тендер, коли Вам потрібні будь-які послуги або інші закупівлі. 

Тендер це прекрасна можливість отримати надзвичайно якісну пропозицію за мінімальною вартістю. На сьогоднішній день, на ринку постійно з’являються нові компанії, які прагнуть якомога швидше відірватись від конкурентів та почати отримувати масштабні замовлення. Зробити це простіше за все за допомогою тендеру, однак щоб отримати реальний шанс на перемогу, компанії доведеться дещо зменшити ціни на свою продукцію або послуги. Таким чином вони дійсно зможуть перемогти та отримати в результаті непоганого клієнта. Тобто якщо Ви і є той самий клієнт, якому необхідні певні закупівлі, то найкращим способом знайти виконавця є саме проведення тендеру. Слід зазначити, що даний інструмент є корисним не тільки для державних установ, а ще й для приватних підприємств, оскільки там часто можна знайти прекрасного виконавця або постачальника, ціна на послуги чи товари якого буде надзвичайно привабливою.

Але чому тендер став обов’язковим для будь-якої державної організації, що планує придбати товари або послуги на певну грошову суму? Все дуже просто. Дана сфера є надзвичайно корумпованою і тут щорічно витрачалась велика кількість коштів державного бюджету, які просто йшли по кишенях чиновників. Для того, щоб якось цьому зарадити, органи державного управління випустили законопроект, що і зобов’язав усі державні підприємства в обов’язковому порядку проводити масштабні державні закупівлі саме через портал Прозоро. Якщо Ви не знаєте як саме можна знайти це все в інтернеті, то є можливість скористуватися цим гідом https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/yak-znajty-tendery-derzhzakupivel-v-interneti. Тут досить повна інформація щодо того, як працювати з порталом та де його слід шукати.

Тендер став прекрасним кроком на шляху побудови чесної політики в сфері державних закупівель. Вже доведено, що такий підхід дозволив зекономити мільйони гривень, а значить, не даремно його впроваджували. Тендерна система вже стала надзвичайно популярною, адже зараз з її допомогою кожне підприємство має змогу отримати значне державне замовлення та значно підвищити свій статус як виконавця чи постачальника. Слід зазначити, що кожне приватне підприємство, що мало змогу попрацювати над державним замовленням та виконати його, стає досить привабливим і для інших компаній.