Як проходить засвідчення документів в бюро Експрес

Переклад  документів – це лише один з етапів, через який доводиться пройти звичайній людині. Коли мова йде про поїздку за кордон, або ж вступ до певного навчального закладу, звичайного перекладу буде недостатньо. Важливим процесом вважається засвідчення перекладу. Варто зазначити, що цей процес  повинен проводитись в перевірених місцях. Все тому, що навіть дрібні помилки можуть стати реальною причиною відмови при в’їзді до інших країн. Ви можете виконати переклад у Львові, звернувшись до бюро Експрес. Це одна з перевірених агенцій, що давно встигла себе зарекомендувати з кращої сторони.

Що таке засвідчення перекладу

При виїзді за кордон або ж вступі до навчального закладу, перекладені документи повинні бути обов’язком засвідчені. Всього є три основних методи, як можна провести цю процедуру й обидва вони використовуються однаково часто.

  1. Нотаріальне завірення – такий тип полягає в тому, що після перекладу документів, вам потрібно знайти нотаріуса та скористатися його послугами завірення. Відповідно, ця процедура буде не безкоштовною. Важливо зазначити, що звертатися потрібно лише до перевірених нотаріусів;
  2. Печатка агенції – це ще один перевірений спосіб, який полягає в проставлені печатки агенції, яка зможе підтвердити, що переклад був виконаний вірно;
  3. Присяжний перекладач – це один з найбільш універсальних та надійних методів. Тобто, ви звертаєтесь до агенції, де присяжний перекладач виконує переклад ваших документів на потрібну вам мову. Далі, він же проставляє відповідні печатки, після чого ці документи вступають в дію. Таким чином, можна зекономити свій час та кошти.

Наявність завірення – це одна з обов’язкових умов, тому це момент потрібно враховувати з самого початку. Особливість такого перекладу в тому, що він може зайняти трішки більше часу. Тому, щоб не поспішати та не виконувати цього в останні дні, рекомендується проводити переклад та завірення документів зарані.

Ви можете перейти на офіційний сайт львівського бюро Експрес та знайти там всю важливу інформацію. Більш того, ви можете навіть взяти адресу та поїхати до офіційного офісу та дізнатися про все з перших вуст.

Що стосується термінів, то їх можна завжди пришвидшити. Звичайно, це буде не безкоштовно, але у критичних ситуаціях, коли не залишається часу, такий варіант може бути дуже потрібним.